Mersin Anket

Hoşgeldiniz, Bugün 17.07.2019
Mersin Anket
Mezitli’ye güçlü aday
Mezitli’ye güçlü aday

7 Ağustos 2018 Salı
Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden Sinan Koç’un Mezitli Belediye Başkan aday adayı olması halinde, aday gösterilmesine kesin gözüyle bakıldığı gelen kulis haberlerinden.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden Sinan Koç’un Mezitli Belediye Başkan aday adayı olması halinde, aday gösterilmesine kesin gözüyle bakıldığı gelen kulis haberlerinden. 

Cumhuriyet Halk Partisi’nden 1999 – 2004 yılları arasında Toroslar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliği aynı zamanda İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerini yürüten işadamı Sinan Koç’un adı Mezitli Belediye Başkanlığı için konuşuluyor.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde uzun yıllardan beri siyaset yapan Sinan Koç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk günden beri yanında duran siyasetçi olarak öne çıktı.
Henüz belediye başkan aday adaylığını açıklamayan Sinan Koç’un Mezitli Belediye Başkan aday adayı olması halinde aday gösterilmesine kesin gözüyle bakıldığı kulislerde konuşuluyor.


SİNAN KOÇ KİMDİR?

1972 yılında Mersin’de doğan Sinan Koç, ulaşım ve turizm sektöründe çalışmalar yürüttü. 1994 yılında Mersin Koç Turizm Ticaret ve Sanayi Limitet şirketinde kendi işini kuran Koç, 1996 yılında Mersin Fırat Seyahat  Ortağı ve Yönetim Kurulu  başkanlığını yaptı.
1999 – 2004 yılları arasında Toroslar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliği aynı zamanda İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulundu. Mersin İyilik ve Huzur Evi Vakfı mütevelli heyet üyeliği yaptı.
2004 yerel seçimlerinde CHP’den aday gösterildi ve 974 oy ile seçimleri kaybetti.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odasında şehir içi ve şehirlerarası yük ve yolcu taşımacılığı bölümünde komiteye seçildi ve başkan oldu.  Seçimler yenilenince; tekrar seçime katıldı ve seçilerek meclis üyesi oldu.  Halen burada görevini sürdürüyor.
Mersin İmece Gazetesi, Radyo Sinko ve haftalık olarak yayınlanan Pratikhaber Gazetesi’nin yanı sıra, pratikhaber.com, herkesinhaberi.com ve mersinimecehaber.com internet portallarının bağlı bulunduğu SRS MEDYA’nın yönetim kurulu başkanı.

http://www.arbella.tv/
Akdeniz Medya
AKDENİZ MEDYA
EN SON YORUMLAR
MERSİN.TV
Zen Kız Öğrenci Yurdu
X